| Reference: | SI83895 |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2015-07 |
| Driven KM: | 96110 km |
| Fuel: | diesel |
| Gearbox: | Manual gearbox |
| Body type: | working platform |
| Power: | 77 kW (105 PS) |
| Total weight: | 3200 kg |
| Kerb weight: | 2771 kg |
| Loading capacity: | 429 kg |
| Seats: | 3 |
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co. KG
Molkereistr. 2, 27419 Sittensen