| Reference: | SI82739 |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2009-11 |
| Body type: | low-bed |
| Dimensions: | 19390 mm x 2470 mm x 0000 mm |
| Total weight: | 106000 kg |
| Kerb weight: | 20900 kg |
| Loading capacity: | 85100 kg |
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co. KG
Molkereistr. 2, 27419 Sittensen