| odniesienie: | SI86942 |
| Kategoria: | tractor, 2 axles |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-01 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 720130 km |
| moc silnika: | 309 kW (420 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86934 |
| Kategoria: | municipal / refuse / suction trucks |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2011-01 |
| moc silnika: | 115 kW (156 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 5 |
| odniesienie: | SI86933 |
| Kategoria: | box body, also isolated |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2024-02 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 56150 km |
| moc silnika: | 170 kW (231 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| Winda załadowcza: | 1 |
| odniesienie: | SI86930 |
| Kategoria: | car transporter / tow truck |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2021-06 |
| moc silnika: | 213 kW (290 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| miejsc siedzących: | 3 |
| odniesienie: | SI86915 |
| Kategoria: | box body, also isolated |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-06 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 240424 km |
| moc silnika: | 115 kW (156 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| Winda załadowcza: | 1 |
| odniesienie: | SI86907 |
| Kategoria: | tipper, 2 axles |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2019-09 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 79267 km |
| moc silnika: | 220 kW (299 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86897 |
| Kategoria: | tipper, 3 axles |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2020-07 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 96765 km |
| moc silnika: | 290 kW (394 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86888 |
| Kategoria: | dumper |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2021-04 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 113345 km |
| moc silnika: | 375 kW (510 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86877 |
| Kategoria: | tractor, 2 axles |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-04 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 465224 km |
| moc silnika: | 310 kW (421 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86873 |
| Kategoria: | tipper, 2 axles |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2015-11 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 238537 km |
| moc silnika: | 324 kW (441 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86856 |
| Kategoria: | interchangeable platform |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2016-08 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 65610 km |
| moc silnika: | 115 kW (156 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 4 |
| odniesienie: | SI86854 |
| Kategoria: | tractor, 2 axles |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-10 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 662863 km |
| moc silnika: | 330 kW (449 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86845 |
| Kategoria: | hook truck |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2017-03 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 284705 km |
| moc silnika: | 330 kW (449 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86844 |
| Kategoria: | platform with tarpaulin and frame |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-06 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 442885 km |
| moc silnika: | 217 kW (295 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86838 |
| Kategoria: | tractor, all-wheel drive 4x4 / 6x6 |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2013-06 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 465000 km |
| moc silnika: | 324 kW (441 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 5 |
| odniesienie: | SI86813 |
| Kategoria: | platform with tarpaulin and frame |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-11 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 430535 km |
| moc silnika: | 210 kW (286 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| Winda załadowcza: | 1 |
| odniesienie: | SI86805 |
| Kategoria: | tractor, 2 axles |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2021-02 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 379654 km |
| moc silnika: | 315 kW (428 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86772 |
| Kategoria: | mobile crane |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 1995-12 |
| moc silnika: | 180 kW (245 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 2 |
| odniesienie: | SI86772 |
| Kategoria: | mobile crane |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 1995-12 |
| moc silnika: | 180 kW (245 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 2 |