Kontakt: Telefon: +49 4282 57-0 | Faks: +49 4282 57-207 | E-mail: service@alga.de
Deutsch English Français Español Pусский Polski

Doradcy

lista wszystkich pracowników wg wydziałów

Ralph Brunkhorst
Ralph Brunkhorst
Deutsch English Français
samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, kupno, sprzedaż, wynajem

telefon: +49 4282 57-155
komórka: +49 172 4158925
e-mail: rbrunkhorst@alga.de

Hinrich Behrens
Hinrich Behrens
Deutsch English Español
samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, kupno, sprzedaż

telefon: +49 4282 57-107
komórka: +49 172 4218566
e-mail: hbehrens@alga.de

Jens Lüdemann
Jens Lüdemann
Deutsch English
sprzedaż i kupno samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy

telefon: +49 4282 57-180
komórka: +49 160 8956805
e-mail: jluedemann@alga.de

Igor Gavriloutsa
Igor Gavriloutsa
Deutsch polski Русский Ukrainisch
samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, sprzedaż

telefon: +49 4282 57-119
komórka: +49 175 3474248
e-mail: igavriloutsa@alga.de

Alexander Weingart
Alexander Weingart
Deutsch Русский Ukrainisch
sprzedaż samochodów ciężarowych, naczep, przyczep

telefon: +49 4282 57-190
komórka: +49 151 17104848
e-mail: aweingart@alga.de

Torsten Meyer
Torsten Meyer
Deutsch English
sprzedaż, kupno, wynajem samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy,

telefon: +49 4282 57-184
komórka: +49 172 5626559
e-mail: tmeyer@alga.de

Jannik Röttinghausen
Jannik Röttinghausen
Deutsch English
sprzedaż samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, maszyny budowlane

telefon: +49 4282 57-191
komórka: +49 172 4243471
e-mail: jroettinghausen@alga.de

Marcel Behrens
Marcel Behrens
Deutsch English
samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, sprzedaż

telefon: +49 4282 57-121
komórka: +49 172 4202392
e-mail: mbehrens@alga.de

Tim Albers
Tim Albers
Deutsch English
samochody ciężarowe, naczepy, maszyny budowlane, maszyny rolnicze menedżer ds. marketingu online

telefon: +49 4282 57-129
komórka: +49 172 4234642
e-mail: talbers@alga.de

Bodo Winkelvos
Bodo Winkelvos
Deutsch
kupno, sprzedaż maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, maszyn rolniczych, maszyn specjalnych

telefon: +49 4282 57-125
komórka: +49 172 4001974
e-mail: bwinkelvos@alga.de

Johannes Schröder
Johannes Schröder
Deutsch English
sprzedaż, kupno autobusów

telefon: +49 4282 57-124
e-mail: jschroeder@alga.de

Ralph Brunkhorst
Ralph Brunkhorst
Deutsch English Français
samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, kupno, sprzedaż, wynajem

telefon: +49 4282 57-155
komórka: +49 172 4158925
e-mail: rbrunkhorst@alga.de

Torsten Meyer
Torsten Meyer
Deutsch English
sprzedaż, kupno, wynajem samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy,

telefon: +49 4282 57-184
komórka: +49 172 5626559
e-mail: tmeyer@alga.de

Bärbel Römer
Bärbel Römer
Deutsch English Русский Ukrainisch
obsługa sprzedaży wewnętrznej i eksportu

telefon: +49 4282 57-111
e-mail: broemer@alga.de

Annette Indorf
Annette Indorf
Deutsch English Français Español
opracowanie sprzedaży wewnętrznej i eksportu

telefon: +49 4282 57-104
e-mail: aindorf@alga.de

Corinna Müller
Corinna Müller
Deutsch
administracja, sprawy importu

telefon: +49 4282 57-0
e-mail: cmueller@alga.de

Daniel Wolf
Daniel Wolf
Deutsch English
kupno i koordynacja zakupów, samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, dysponent parku samochodowego firmy.

telefon: +49 4282 57-189
komórka: +49 160 4455646
e-mail: dwolf@alga.de

Rolf Heins
Rolf Heins
Deutsch
kupno wschodni i południowy obszar Niemiec

telefon: +49 4282 57-0
komórka: +49 160 90769557
e-mail: rheins@alga.de

Ralph Brunkhorst
Ralph Brunkhorst
Deutsch English Français
samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, kupno, sprzedaż, wynajem

telefon: +49 4282 57-155
komórka: +49 172 4158925
e-mail: rbrunkhorst@alga.de

Hinrich Behrens
Hinrich Behrens
Deutsch English Español
samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, kupno, sprzedaż

telefon: +49 4282 57-107
komórka: +49 172 4218566
e-mail: hbehrens@alga.de

Jens Lüdemann
Jens Lüdemann
Deutsch English
sprzedaż i kupno samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy

telefon: +49 4282 57-180
komórka: +49 160 8956805
e-mail: jluedemann@alga.de

Bodo Winkelvos
Bodo Winkelvos
Deutsch
kupno, sprzedaż maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych, naczep, przyczep, maszyn rolniczych, maszyn specjalnych

telefon: +49 4282 57-125
komórka: +49 172 4001974
e-mail: bwinkelvos@alga.de

Johannes Schröder
Johannes Schröder
Deutsch English
sprzedaż, kupno autobusów

telefon: +49 4282 57-124
e-mail: jschroeder@alga.de

Frank Stelling
Frank Stelling
Deutsch
kierownik działu sprzedaży opon

telefon: +49 4282 57-183
komórka: +49 171 2279773
e-mail: fstelling@alga.de

Michael Kaskiewitz
Michael Kaskiewitz
Deutsch
sprzedaż opon

telefon: +49 4282 57-172
e-mail: mkaskiewitz@alga.de

Detlef Schumacher
Detlef Schumacher
Deutsch
sprzedaż opon

telefon: +49 4282 57-146
e-mail: dschumacher@alga.de

Uwe Koch
Uwe Koch
Deutsch
sprzedaż opon

telefon: +49 4282 57-145
e-mail: ukoch@alga.de

Udo Vorwerk
Udo Vorwerk
Deutsch
sprzedaż opon

telefon: +49 4282 57-171
e-mail: uvorwerk@alga.de

Heiko Hastedt
Heiko Hastedt
Deutsch
sprzedaż opon-kontroler

telefon: +49 4282 57-134
e-mail: hhastedt@alga.de

Bärbel Rathjen
Bärbel Rathjen
Deutsch
sprzedaż opon-administracja

telefon: +49 4282 57-142
e-mail: brathjen@alga.de

Pascal Malitius
Pascal Malitius
Deutsch
kierownik przedstawicielstwa/sprzedaż opon Duisburg

telefon: +49 203 7788-434
e-mail: pmalitius@alga.de

Thorsten Kroll
Thorsten Kroll
Deutsch
sprzedaż opon Duisburg

telefon: +49 203 7788-435
e-mail: tkroll@alga.de

Arno Kühn
Arno Kühn
Deutsch
Kierownika warsztatu, przyjęcia do naprawy

telefon: +49 4282 57-150
e-mail: akuehn@alga.de

Jürgen Eberlin
Jürgen Eberlin
Deutsch
mistrz warsztatu, przyjęcia do naprawy

telefon: +49 4282 57-150
e-mail: jeberlin@alga.de

Helmut Kaiser
Helmut Kaiser
Deutsch
mistrz od budowy pojazdów

telefon: +49 4282 57-103
e-mail: hkaiser@alga.de

Aytekin Kilic
Aytekin Kilic
Deutsch Türkisch
zakupy strategiczne, kierownik projektu

telefon: +49 4282 57-135
komórka: +49 160 1180794
e-mail: akilic@alga.de

Andreas Tödter
Andreas Tödter
Deutsch
kierownik magazynu

telefon: +49 4282 57-101
e-mail: atoedter@alga.de

Marco Viebrock
Marco Viebrock
Deutsch
sprzedaż części pojazdów

telefon: +49 4282 57-157
e-mail: mviebrock@alga.de

Stephanie Krabben
Stephanie Krabben
Deutsch
uczennica, zarządzanie materiałami(biurowymi)

telefon: +49 4282 57-156
e-mail: sfrick@alga.de

Manfred Wedemeyer
Manfred Wedemeyer
Deutsch
kierownik działu rachunkowości

telefon: +49 4282 57-210
e-mail: mwedemeyer@alga.de

Anke Heinle
Anke Heinle
Deutsch
księgowość zobowiązań(kredytowych)

telefon: +49 4282 57-208
e-mail: aheinle@alga.de

Maren Jacobsen
Maren Jacobsen
Deutsch
ksiegowość

telefon: +49 4282 57-215
e-mail: mjacobsen@alga.de

Nadine Hauschild
Nadine Hauschild
Deutsch
księgowość

telefon: +49 4282 57-0
e-mail: nhauschild@alga.de

Dennis Ilmers
Dennis Ilmers
Deutsch
kierownik administracji

telefon: +49 4282 57-204
e-mail: dilmers@alga.de

Petra Kolander
Petra Kolander
Deutsch
kierownik kadr, instruktorka

telefon: +49 4282 57-211
e-mail: pkolander@alga.de

Manfred Rathje
Manfred Rathje
Deutsch
nieruchomości

telefon: +49 4282 57-205
e-mail: mrathje@alga.de

Susan Schaefer
Susan Schaefer
Deutsch Français English Español
administracja, sekretariat, nieruchomości

telefon: +49 4282 57-256
e-mail: sschaefer@alga.de

Tim Albers
Tim Albers
Deutsch English
samochody ciężarowe, naczepy, maszyny budowlane, maszyny rolnicze menedżer ds. marketingu online

telefon: +49 4282 57-129
komórka: +49 172 4234642
e-mail: talbers@alga.de

Horst Gassmann
Horst Gassmann
Deutsch English
Prezes Zarządu

telefon: +49 4282 57-0
e-mail: hgassmann@alga.de

Jörn-Michael Wittkuhn
Jörn-Michael Wittkuhn
Deutsch English
kierownictwo sprzedaży, Upoważniony sygnatariusz

telefon: +49 4282 57-0
e-mail: jmwittkuhn@alga.de