| odniesienie: | SI86791 |
| Kategoria: | crawler excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2011-06 |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86787 |
| Kategoria: | crawler excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2012-06 |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86784 |
| Kategoria: | backhoe loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| roboczogodziny: | 15 |
| moc silnika: | 71 kW (97 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86779 |
| Kategoria: | wheel loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2024-06 |
| roboczogodziny: | 2000 |
| moc silnika: | 48 kW (65 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86778 |
| Kategoria: | roller |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| roboczogodziny: | 6 |
| moc silnika: | 18 kW (24 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86777 |
| Kategoria: | roller |
| Rodzaj pojazdu: | nowy pojazd |
| roboczogodziny: | 6 |
| moc silnika: | 18 kW (24 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86760 |
| Kategoria: | crawler excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2012-06 |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86582 |
| Kategoria: | wheel loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2016-06 |
| moc silnika: | 204 kW (277 PS) |
| odniesienie: | SI86537 |
| Kategoria: | fork lift |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2009-06 |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86503 |
| Kategoria: | wheel loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2021-11 |
| roboczogodziny: | 785 |
| moc silnika: | 48 kW (65 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86502 |
| Kategoria: | wheel loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2021-02 |
| roboczogodziny: | 1255 |
| moc silnika: | 48 kW (65 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86467 |
| Kategoria: | cold milling machine |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-06 |
| roboczogodziny: | 414 |
| moc silnika: | 20 kW (27 PS) |
| odniesienie: | SI86425 |
| Kategoria: | crawler excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2017-06 |
| roboczogodziny: | 5912 |
| moc silnika: | 29 kW (39 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86397 |
| Kategoria: | backhoe loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2017-06 |
| moc silnika: | 74 kW (101 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86393 |
| Kategoria: | screening and crushing plant |
| Rodzaj pojazdu: | nowy pojazd |
| roboczogodziny: | 15 |
| moc silnika: | 45 kW (61 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86332 |
| Kategoria: | mini-excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2025-06 |
| roboczogodziny: | 15 |
| moc silnika: | 35 kW (48 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86331 |
| Kategoria: | mini-excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2025-06 |
| roboczogodziny: | 11 |
| moc silnika: | 15 kW (20 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86330 |
| Kategoria: | mini-excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2025-06 |
| roboczogodziny: | 11 |
| moc silnika: | 15 kW (20 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86329 |
| Kategoria: | mini-excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2025-06 |
| roboczogodziny: | 10 |
| moc silnika: | 15 kW (20 PS) |
| paliwo: | diesel |