Wybierzcie Państwo właściwy dla was pojazd z naszej szerokiej oferty na naszym stanie.
Nie znaleźliście Państwo odpowiedniego pojazdu? Prosimy o kontakt.
| odniesienie: | SI86877 |
| Kategoria: | tractor, 2 axles |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-04 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 465224 km |
| moc silnika: | 310 kW (421 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86854 |
| Kategoria: | tractor, 2 axles |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-10 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 662863 km |
| moc silnika: | 330 kW (449 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86845 |
| Kategoria: | hook truck |
| Pierwsza rejestracja: | 2017-03 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 284705 km |
| moc silnika: | 330 kW (449 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86844 |
| Kategoria: | platform with tarpaulin and frame |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-06 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 442885 km |
| moc silnika: | 217 kW (295 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| odniesienie: | SI86813 |
| Kategoria: | platform with tarpaulin and frame |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-11 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 430535 km |
| moc silnika: | 210 kW (286 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| Winda załadowcza: | 1 |
| odniesienie: | SI86794 |
| Kategoria: | minibus |
| Pierwsza rejestracja: | 2020-02 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 271375 km |
| moc silnika: | 140 kW (190 PS) |
| paliwo: | diesel |
| klasa emisjii spalin: | 6 |
| miejsc siedzących: | 21 |