| Reference: | SI86912 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-06 |
| Operating hours: | 382 hours |
| Power: | 55 kW (75 PS) |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86911 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2006-06 |
| Operating hours: | 2620 hours |
| Power: | 60 kW (82 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86910 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-06 |
| Operating hours: | 3295 hours |
| Power: | 115 kW (156 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86909 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2006-06 |
| Operating hours: | 4030 hours |
| Power: | 99 kW (135 PS) |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86778 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| Operating hours: | 6 hours |
| Power: | 18 kW (24 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86777 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | New vehicle |
| Operating hours: | 6 hours |
| Power: | 18 kW (24 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI84266 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-06 |
| Operating hours: | 5144 hours |
| Power: | 100 kW (136 PS) |
| Fuel: | diesel |