| Reference: | SI86332 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 15 hours |
| Power: | 35 kW (48 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86331 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 11 hours |
| Power: | 15 kW (20 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86330 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 11 hours |
| Power: | 15 kW (20 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86329 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 10 hours |
| Power: | 15 kW (20 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86328 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 10 hours |
| Power: | 15 kW (20 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86327 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 10 hours |
| Power: | 15 kW (20 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86326 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 10 hours |
| Power: | 15 kW (20 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86173 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2023-06 |
| Operating hours: | 380 hours |
| Power: | 29 kW (39 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI85823 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-06 |
| Operating hours: | 3400 hours |
| Power: | 16 kW (22 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI85822 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Power: | 18 kW (24 PS) |