| Reference: | SI86753 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-03 |
| Driven KM: | 713990 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 30 |
| Reference: | SI86639 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-04 |
| Driven KM: | 501154 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 35 |
| Reference: | SI86637 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-12 |
| Driven KM: | 470747 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 31 |
| Reference: | SI86636 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-01 |
| Driven KM: | 529291 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 31 |
| Reference: | SI86635 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-01 |
| Driven KM: | 559227 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 35 |
| Reference: | SI86590 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-08 |
| Driven KM: | 348933 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 35 |
| Reference: | SI86217 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2012-08 |
| Driven KM: | 815520 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 43 |
| Reference: | SI86189 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2009-06 |
| Driven KM: | 871637 km |
| Power: | 210 kW (286 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 4 |
| Seats: | 30 |
| Reference: | SI85958 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-02 |
| Driven KM: | 816733 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 33 |
| Reference: | SI85636 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2020-02 |
| Driven KM: | 296430 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 34 |
| Reference: | SI85635 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2020-03 |
| Driven KM: | 290094 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 34 |
| Reference: | SI85634 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2020-02 |
| Driven KM: | 245984 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 34 |
| Reference: | SI85632 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2020-02 |
| Driven KM: | 263920 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 34 |
| Reference: | SI85631 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2020-03 |
| Driven KM: | 258322 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 34 |
| Reference: | SI85630 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2020-03 |
| Driven KM: | 249186 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 34 |
| Reference: | SI85499 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-10 |
| Driven KM: | 595914 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 40 |
| Reference: | SI85092 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-12 |
| Driven KM: | 359365 km |
| Power: | 265 kW (360 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI84833 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-10 |
| Driven KM: | 594652 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 40 |
| Reference: | SI84715 |
| Category: | city |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-12 |
| Driven KM: | 657054 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 39 |