Choose from our wide range of vehicles the one that suits you best.
Not found what you are looking for? Please feel free to contact us.
| Reference: | SI86888 |
| Category: | dumper |
| First Registration: | 2021-04 |
| Driven KM: | 113345 km |
| Power: | 375 kW (510 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86882 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| First Registration: | 2022-03 |
| Driven KM: | 277483 km |
| Power: | 357 kW (485 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86877 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| First Registration: | 2018-04 |
| Driven KM: | 465224 km |
| Power: | 310 kW (421 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86865 |
| Category: | mobile excavator |
| First Registration: | 2021-04 |
| Operating hours: | 4228 hours |
| Power: | 102 kW (139 PS) |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86854 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| First Registration: | 2018-10 |
| Driven KM: | 662863 km |
| Power: | 330 kW (449 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86845 |
| Category: | hook truck |
| First Registration: | 2017-03 |
| Driven KM: | 284705 km |
| Power: | 330 kW (449 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86844 |
| Category: | platform with tarpaulin and frame |
| First Registration: | 2018-06 |
| Driven KM: | 442885 km |
| Power: | 217 kW (295 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86838 |
| Category: | tractor, all-wheel drive 4x4 / 6x6 |
| First Registration: | 2013-06 |
| Driven KM: | 465000 km |
| Power: | 324 kW (441 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |