| Reference: | SI84046 |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-06 |
| Operating hours: | 134 hours |
| Body type: | wheelloader |
| Power: | 18 kW (24 PS) |
| Total weight: | 1903 kg |
| Kerb weight: | 1713 kg |
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co. KG
Molkereistr. 2, 27419 Sittensen