| odniesienie: | SI86940 |
| Kategoria: | screening and crushing plant |
| Rodzaj pojazdu: | nowy pojazd |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86912 |
| Kategoria: | roller |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2017-06 |
| roboczogodziny: | 382 |
| moc silnika: | 55 kW (75 PS) |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86911 |
| Kategoria: | roller |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2006-06 |
| roboczogodziny: | 2620 |
| moc silnika: | 60 kW (82 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86910 |
| Kategoria: | roller |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2017-06 |
| roboczogodziny: | 3295 |
| moc silnika: | 115 kW (156 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86909 |
| Kategoria: | roller |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2006-06 |
| roboczogodziny: | 4030 |
| moc silnika: | 99 kW (135 PS) |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86865 |
| Kategoria: | mobile excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2021-04 |
| roboczogodziny: | 4233 |
| moc silnika: | 102 kW (139 PS) |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86791 |
| Kategoria: | crawler excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2011-06 |
| moc silnika: | 151 kW (205 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86787 |
| Kategoria: | crawler excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2012-06 |
| moc silnika: | 112 kW (152 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86784 |
| Kategoria: | backhoe loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| roboczogodziny: | 15 |
| moc silnika: | 71 kW (97 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86779 |
| Kategoria: | wheel loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2024-06 |
| roboczogodziny: | 2000 |
| moc silnika: | 48 kW (65 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86778 |
| Kategoria: | roller |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| roboczogodziny: | 6 |
| moc silnika: | 18 kW (24 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86777 |
| Kategoria: | roller |
| Rodzaj pojazdu: | nowy pojazd |
| roboczogodziny: | 6 |
| moc silnika: | 18 kW (24 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86760 |
| Kategoria: | crawler excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2012-06 |
| moc silnika: | 112 kW (152 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86582 |
| Kategoria: | wheel loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2016-06 |
| moc silnika: | 204 kW (277 PS) |
| odniesienie: | SI86537 |
| Kategoria: | fork lift |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2009-06 |
| moc silnika: | 24 kW (33 PS) |
| paliwo: | diesel |
| miejsc siedzących: | 1 |
| odniesienie: | SI86503 |
| Kategoria: | wheel loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2021-11 |
| roboczogodziny: | 785 |
| moc silnika: | 48 kW (65 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86502 |
| Kategoria: | wheel loader |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2021-02 |
| roboczogodziny: | 1255 |
| moc silnika: | 48 kW (65 PS) |
| paliwo: | diesel |
| odniesienie: | SI86467 |
| Kategoria: | cold milling machine |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2018-06 |
| roboczogodziny: | 414 |
| moc silnika: | 20 kW (27 PS) |
| odniesienie: | SI86425 |
| Kategoria: | crawler excavator |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2017-06 |
| roboczogodziny: | 5912 |
| moc silnika: | 29 kW (39 PS) |
| paliwo: | diesel |