| odniesienie: | SI83895 |
| Rodzaj pojazdu: | Samochod uzywany |
| Pierwsza rejestracja: | 2015-07 |
| sila - moc odpowietrzenia: | 96110 km |
| paliwo: | diesel |
| ręczna: | Manualna skrzynia biegów |
| zabudowa: | working platform |
| moc silnika: | 77 kW (105 PS) |
| Ciężar całkowity: | 3200 kg |
| masa własna: | 2771 kg |
| ładowność: | 429 kg |
| miejsc siedzących: | 3 |
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co. KG
Molkereistr. 2, 27419 Sittensen