| Reference: | SI86557 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2022-08 |
| Driven KM: | 50993 km |
| Power: | 200 kW (272 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86557 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2022-08 |
| Driven KM: | 50993 km |
| Power: | 200 kW (272 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86431 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-02 |
| Driven KM: | 243797 km |
| Power: | 152 kW (207 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86431 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-02 |
| Driven KM: | 243797 km |
| Power: | 152 kW (207 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86236 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2001-04 |
| Driven KM: | 285210 km |
| Power: | 95 kW (129 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86236 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2001-04 |
| Driven KM: | 285210 km |
| Power: | 95 kW (129 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86219 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2010-09 |
| Driven KM: | 189091 km |
| Power: | 132 kW (179 PS) |
| Fuel: | Euro 5 Diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86219 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2010-09 |
| Driven KM: | 189091 km |
| Power: | 132 kW (179 PS) |
| Fuel: | Euro 5 Diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI85403 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1994-07 |
| Driven KM: | 168914 km |
| Power: | 176 kW (239 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 1 |
| Seats: | 2 |