| Reference: | SI86667 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-02 |
| Driven KM: | 146101 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86525 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2012-01 |
| Driven KM: | 355946 km |
| Power: | 250 kW (340 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Reference: | SI86457 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1990-04 |
| Power: | 92 kW (125 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: |
| Reference: | SI85593 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2012-10 |
| Driven KM: | 104558 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | |
| Seats: | 4 |
| Reference: | SI85415 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2008-07 |
| Driven KM: | 521863 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI85247 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2000-06 |
| Power: | 260 kW (354 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | |
| Seats: | 2 |
| Reference: | SI85246 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1996-06 |
| Power: | 280 kW (381 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: |
| Reference: | SI85245 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1996-06 |
| Power: | 280 kW (381 PS) |
| Emissions class: | |
| Seats: | 2 |
| Reference: | SI85244 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1995-06 |
| Power: | 280 kW (381 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | |
| Seats: | 2 |
| Reference: | SI84841 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2006-10 |
| Driven KM: | 82475 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 3 |
| Reference: | SI84840 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2006-08 |
| Driven KM: | 85501 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 3 |
| Reference: | SI84772 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2008-12 |
| Driven KM: | 73292 km |
| Power: | 130 kW (177 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 3 |
| Reference: | SI84765 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-12 |
| Driven KM: | 329258 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI84764 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2006-01 |
| Driven KM: | 362648 km |
| Power: | 257 kW (349 PS) |
| Fuel: | petrol |
| Emissions class: | 4 |
| Seats: | 4 |
| Reference: | SI84744 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2004-11 |
| Driven KM: | 399088 km |
| Power: | 130 kW (177 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 3 |
| Reference: | SI84740 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-10 |
| Driven KM: | 304340 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI84351 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-01 |
| Driven KM: | 151795 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI84090 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2015-12 |
| Driven KM: | 175000 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI83829 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-10 |
| Driven KM: | 243822 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 3 |