| Reference: | SI86942 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-01 |
| Driven KM: | 720130 km |
| Power: | 309 kW (420 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86934 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-01 |
| Power: | 115 kW (156 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Reference: | SI86933 |
| Category: | box body, also isolated |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2024-02 |
| Driven KM: | 56150 km |
| Power: | 170 kW (231 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Hydraulic platform: | 1 |
| Reference: | SI86930 |
| Category: | car transporter / tow truck |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-06 |
| Power: | 213 kW (290 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86915 |
| Category: | box body, also isolated |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Driven KM: | 240424 km |
| Power: | 115 kW (156 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Hydraulic platform: | 1 |
| Reference: | SI86907 |
| Category: | tipper, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2019-09 |
| Driven KM: | 79267 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86897 |
| Category: | tipper, 3 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2020-07 |
| Driven KM: | 96765 km |
| Power: | 290 kW (394 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86888 |
| Category: | dumper |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-04 |
| Driven KM: | 113345 km |
| Power: | 375 kW (510 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86877 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-04 |
| Driven KM: | 465224 km |
| Power: | 310 kW (421 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86873 |
| Category: | tipper, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2015-11 |
| Driven KM: | 238537 km |
| Power: | 324 kW (441 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86856 |
| Category: | interchangeable platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-08 |
| Driven KM: | 65610 km |
| Power: | 115 kW (156 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 4 |
| Reference: | SI86854 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-10 |
| Driven KM: | 662863 km |
| Power: | 330 kW (449 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86845 |
| Category: | hook truck |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-03 |
| Driven KM: | 284705 km |
| Power: | 330 kW (449 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86844 |
| Category: | platform with tarpaulin and frame |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Driven KM: | 442885 km |
| Power: | 217 kW (295 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86838 |
| Category: | tractor, all-wheel drive 4x4 / 6x6 |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2013-06 |
| Driven KM: | 465000 km |
| Power: | 324 kW (441 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Reference: | SI86813 |
| Category: | platform with tarpaulin and frame |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-11 |
| Driven KM: | 430535 km |
| Power: | 210 kW (286 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Hydraulic platform: | 1 |
| Reference: | SI86805 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-02 |
| Driven KM: | 379654 km |
| Power: | 315 kW (428 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86772 |
| Category: | mobile crane |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1995-12 |
| Power: | 180 kW (245 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 2 |
| Reference: | SI86772 |
| Category: | mobile crane |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1995-12 |
| Power: | 180 kW (245 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 2 |