| Reference: | SI86933 |
| Category: | box body, also isolated |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2024-02 |
| Driven KM: | 56150 km |
| Power: | 170 kW (231 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Hydraulic platform: | 1 |
| Reference: | SI86915 |
| Category: | box body, also isolated |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Driven KM: | 240424 km |
| Power: | 115 kW (156 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Hydraulic platform: | 1 |
| Reference: | SI86907 |
| Category: | tipper, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2019-09 |
| Driven KM: | 79267 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86897 |
| Category: | tipper, 3 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2020-07 |
| Driven KM: | 96765 km |
| Power: | 290 kW (394 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86877 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-04 |
| Driven KM: | 465224 km |
| Power: | 310 kW (421 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86845 |
| Category: | hook truck |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-03 |
| Driven KM: | 284705 km |
| Power: | 330 kW (449 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86805 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-02 |
| Driven KM: | 379654 km |
| Power: | 315 kW (428 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86772 |
| Category: | mobile crane |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1995-12 |
| Power: | 180 kW (245 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 2 |
| Reference: | SI86772 |
| Category: | mobile crane |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 1995-12 |
| Power: | 180 kW (245 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 2 |
| Reference: | SI86757 |
| Category: | tipper, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2004-09 |
| Driven KM: | 147879 km |
| Power: | 100 kW (136 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 3 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86694 |
| Category: | platform with crane |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2000-10 |
| Driven KM: | 415568 km |
| Power: | 112 kW (152 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86691 |
| Category: | box body, also isolated |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-11 |
| Driven KM: | 145330 km |
| Power: | 115 kW (156 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 6 |
| Reference: | SI86673 |
| Category: | platform with tarpaulin and frame |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2013-10 |
| Driven KM: | 489415 km |
| Power: | 175 kW (238 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Hydraulic platform: | 1 |
| Reference: | SI86667 |
| Category: | municipal / refuse / suction trucks |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-02 |
| Driven KM: | 146101 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86631 |
| Category: | platform with tarpaulin and frame |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2013-08 |
| Driven KM: | 1196877 km |
| Power: | 310 kW (421 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 2 |
| Reference: | SI86577 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2023-07 |
| Driven KM: | 158225 km |
| Power: | 265 kW (360 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86557 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2022-08 |
| Driven KM: | 50993 km |
| Power: | 200 kW (272 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86557 |
| Category: | platform open |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2022-08 |
| Driven KM: | 50993 km |
| Power: | 200 kW (272 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI86556 |
| Category: | hook truck |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2023-03 |
| Driven KM: | 50371 km |
| Power: | 335 kW (455 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |