| Reference: | SI86854 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-10 |
| Driven KM: | 662863 km |
| Power: | 330 kW (449 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86844 |
| Category: | platform with tarpaulin and frame |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Driven KM: | 442885 km |
| Power: | 217 kW (295 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86731 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2023-02 |
| Driven KM: | 277119 km |
| Power: | 355 kW (483 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86679 |
| Category: | refrigerated box |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-05 |
| Power: | 270 kW (367 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Hydraulic platform: | 1 |
| Reference: | SI86678 |
| Category: | refrigerated box |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-05 |
| Power: | 270 kW (367 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Hydraulic platform: | 1 |
| Reference: | SI86660 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2013-07 |
| Driven KM: | 461201 km |
| Power: | 375 kW (510 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86578 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2022-04 |
| Driven KM: | 776910 km |
| Power: | 330 kW (449 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86506 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-05 |
| Driven KM: | 250005 km |
| Power: | 315 kW (428 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86292 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2022-03 |
| Driven KM: | 450178 km |
| Power: | 390 kW (530 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI86291 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2022-03 |
| Driven KM: | 455568 km |
| Power: | 390 kW (530 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Reference: | SI84595 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-02 |
| Driven KM: | 844363 km |
| Power: | 340 kW (462 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 2 |
| Reference: | K2769 |
| Category: | tractor, 2 axles |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-10 |
| Driven KM: | 662863 km |
| Power: | 330 kW (449 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |