| Reference: | SI86245 |
| Category: | working platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Operating hours: | 566 hours |
| Power: | 36 kW (49 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86061 |
| Category: | working platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Operating hours: | 1552 hours |
| Power: | 25 kW (34 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI85446 |
| Category: | working platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-06 |
| Operating hours: | 3410 hours |
| Power: | 33 kW (45 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI85445 |
| Category: | working platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2008-06 |
| Operating hours: | 5478 hours |
| Power: | 59 kW (80 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI83895 |
| Category: | working platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2015-07 |
| Driven KM: | 96110 km |
| Power: | 77 kW (105 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI83894 |
| Category: | working platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2015-06 |
| Driven KM: | 153809 km |
| Power: | 77 kW (105 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 3 |
| Reference: | SI83893 |
| Category: | working platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-05 |
| Driven KM: | 132922 km |
| Power: | 77 kW (105 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 3 |
| Reference: | ET58 |
| Category: | working platform |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Operating hours: | 166 hours |
| Power: | 4 kW (5 PS) |
| Fuel: | electric |