| Reference: | SI86865 |
| Category: | mobile excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-04 |
| Operating hours: | 4228 hours |
| Power: | 102 kW (139 PS) |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86791 |
| Category: | crawler excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-06 |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86787 |
| Category: | crawler excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2012-06 |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86784 |
| Category: | backhoe loader |
| Vehicle type: | Used car |
| Operating hours: | 15 hours |
| Power: | 71 kW (97 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86779 |
| Category: | wheel loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2024-06 |
| Operating hours: | 2000 hours |
| Power: | 48 kW (65 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86778 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| Operating hours: | 6 hours |
| Power: | 18 kW (24 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86777 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | New vehicle |
| Operating hours: | 6 hours |
| Power: | 18 kW (24 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86760 |
| Category: | crawler excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2012-06 |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86582 |
| Category: | wheel loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-06 |
| Power: | 204 kW (277 PS) |
| Reference: | SI86537 |
| Category: | fork lift |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2009-06 |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86503 |
| Category: | wheel loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-11 |
| Operating hours: | 785 hours |
| Power: | 48 kW (65 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86502 |
| Category: | wheel loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-02 |
| Operating hours: | 1255 hours |
| Power: | 48 kW (65 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86467 |
| Category: | cold milling machine |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Operating hours: | 414 hours |
| Power: | 20 kW (27 PS) |
| Reference: | SI86425 |
| Category: | crawler excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-06 |
| Operating hours: | 5912 hours |
| Power: | 29 kW (39 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86397 |
| Category: | backhoe loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-06 |
| Power: | 74 kW (101 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86393 |
| Category: | screening and crushing plant |
| Vehicle type: | New vehicle |
| Operating hours: | 15 hours |
| Power: | 45 kW (61 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86332 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 15 hours |
| Power: | 35 kW (48 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86331 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 11 hours |
| Power: | 15 kW (20 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86330 |
| Category: | mini-excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2025-06 |
| Operating hours: | 11 hours |
| Power: | 15 kW (20 PS) |
| Fuel: | diesel |