| Reference: | SI86912 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-06 |
| Operating hours: | 382 hours |
| Power: | 55 kW (75 PS) |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86911 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2006-06 |
| Operating hours: | 2620 hours |
| Power: | 60 kW (82 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86910 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-06 |
| Operating hours: | 3295 hours |
| Power: | 115 kW (156 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86909 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2006-06 |
| Operating hours: | 4030 hours |
| Power: | 99 kW (135 PS) |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86865 |
| Category: | mobile excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-04 |
| Operating hours: | 4233 hours |
| Power: | 102 kW (139 PS) |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86791 |
| Category: | crawler excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-06 |
| Power: | 151 kW (205 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86787 |
| Category: | crawler excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2012-06 |
| Power: | 112 kW (152 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86784 |
| Category: | backhoe loader |
| Vehicle type: | Used car |
| Operating hours: | 15 hours |
| Power: | 71 kW (97 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86779 |
| Category: | wheel loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2024-06 |
| Operating hours: | 2000 hours |
| Power: | 48 kW (65 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86778 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | Used car |
| Operating hours: | 6 hours |
| Power: | 18 kW (24 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86777 |
| Category: | roller |
| Vehicle type: | New vehicle |
| Operating hours: | 6 hours |
| Power: | 18 kW (24 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86760 |
| Category: | crawler excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2012-06 |
| Power: | 112 kW (152 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86582 |
| Category: | wheel loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2016-06 |
| Power: | 204 kW (277 PS) |
| Reference: | SI86537 |
| Category: | fork lift |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2009-06 |
| Power: | 24 kW (33 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Seats: | 1 |
| Reference: | SI86503 |
| Category: | wheel loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-11 |
| Operating hours: | 785 hours |
| Power: | 48 kW (65 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86502 |
| Category: | wheel loader |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2021-02 |
| Operating hours: | 1255 hours |
| Power: | 48 kW (65 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Reference: | SI86467 |
| Category: | cold milling machine |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Operating hours: | 414 hours |
| Power: | 20 kW (27 PS) |
| Reference: | SI86425 |
| Category: | crawler excavator |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2017-06 |
| Operating hours: | 5912 hours |
| Power: | 29 kW (39 PS) |
| Fuel: | diesel |