| Reference: | SI86661 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-11 |
| Driven KM: | 650823 km |
| Power: | 265 kW (360 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 6 |
| Seats: | 55 |
| Reference: | SI86267 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2010-07 |
| Driven KM: | 1011678 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 46 |
| Reference: | SI86266 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2010-07 |
| Driven KM: | 990683 km |
| Power: | 220 kW (299 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 46 |
| Reference: | SI84735 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2008-09 |
| Driven KM: | 1002686 km |
| Power: | 235 kW (320 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 5 |
| Reference: | SI80096 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 715435 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI80095 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 762491 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI80094 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 728445 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI80090 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 780971 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI80089 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 780410 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI80087 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 748214 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI80053 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 709187 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI80047 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 714363 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI80045 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 748530 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI79972 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 810962 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI79971 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 747739 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI79970 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 761538 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI79969 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2011-09 |
| Driven KM: | 714982 km |
| Power: | 240 kW (326 PS) |
| Fuel: | CNG |
| Emissions class: | 5 |
| Seats: | 54 |
| Reference: | SI79936 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2007-05 |
| Driven KM: | 841562 km |
| Power: | 228 kW (310 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 4 |
| Seats: | 49 |
| Reference: | SI79935 |
| Category: | articulated bus (urbain) |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2007-05 |
| Driven KM: | 828531 km |
| Power: | 228 kW (310 PS) |
| Fuel: | diesel |
| Emissions class: | 4 |
| Seats: | 49 |