| Reference: | SI83996 |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2014-04 |
| Fuel: | petrol |
| Gearbox: | Automatic gearbox |
| Body type: | Cabriolet |
| Power: | 415 kW (564 PS) |
| Total weight: | 2180 kg |
| Kerb weight: | 1880 kg |
| Loading capacity: | 300 kg |
| Seats: | 2 |
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co. KG
Molkereistr. 2, 27419 Sittensen