| Reference: | SI83604 |
| Vehicle type: | Used car |
| First Registration: | 2018-06 |
| Driven KM: | 414323 km |
| Fuel: | diesel |
| Gearbox: | Automatic gearbox |
| Body type: | truck tractor with crane |
| Power: | 368 kW (500 PS) |
| Total weight: | 26000 kg |
| Kerb weight: | 15500 kg |
| Loading capacity: | 10500 kg |
alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co. KG
Molkereistr. 2, 27419 Sittensen